Fajny produkt i wydajny produkt!Pozostawia na skórze bardzo fajny, odświeżający zapach. Fajnie się pieni, więc nie trzeba używać go za dużo na raz.
Jestem mega zadowolona.
Fajny lotion do ciałaDostałam próbkę tego produktu i po przetestowaniu mogę śmiało polecić. Ma przyjemną konsystencję, nie lepi się i bardzo dobrze nawilża skórę.
dobry krem o gęstej konsystencjiTo jest bardzo dobry krem do ciała o gęstej konsystencji, który szczególnie dobrze sprawdzi się przy suchej skórze. Mimo swojej treściwej formuły szybko się wchłania i nie pozostawia lepkoścCzytaj więcej
Tak dobry, że nawet mąż używa 🙂Bardzo wydajny żel, o ożywczym zapachu (w składzie bergamotka i geranium, a dla mnie pachnie bardziej drzewami iglastymi). Nie wysusza, nie pozostawia filtra na skórze. Mąż też docenił 🙂