moja szczera rekomendacjaEsencja bardzo dobrze nawilża, odżywia skórę, uelastycznia. Dla skóry mieszanej, wrażliwej z zapaleniem jest idealna. Nie zatyka porów, natychmiast koi skórę. To moja szczera rekomendacja!
Polecam!!To już moje kolejne opakowanie i to chyba najlepiej świadczy o tym, jak bardzo lubię ten produkt ❤️
Esencja świetnie nawilża, koi skórę i daje piękny efekt glass skin bez uczucia obciążenia.Czytaj więcej
Fenomenalnie!!!!!!! Jestem pod wrażeniem!!!! Uwielbiam ten relax, który dają bąbelki😍 😍 😍. Mam tłustą skórę i używam na noc. Ale rano mam piękne buzię 👌 💝. Polecam!!!
Bardzo dobry produkt!Świetna konsystencja, szybko się wchłania. Już po pierwszym użyciu skóra wygląda na bardziej nawilżoną!
Paczka była również świetnie spakowana, bardzo polecam!
moja szczera rekomendacjaEsencja bardzo dobrze nawilża, odżywia skórę, uelastycznia. Dla skóry mieszanej, wrażliwej z zapaleniem jest idealna. Nie zatyka porów, natychmiast koi skórę. To moja szczera rekomendacja!
Polecam!!To już moje kolejne opakowanie i to chyba najlepiej świadczy o tym, jak bardzo lubię ten produkt ❤️
Esencja świetnie nawilża, koi skórę i daje piękny efekt glass skin bez uczucia obciążenia.Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.