Polecam!!To już moje kolejne opakowanie i to chyba najlepiej świadczy o tym, jak bardzo lubię ten produkt ❤️
Esencja świetnie nawilża, koi skórę i daje piękny efekt glass skin bez uczucia obciążenia.Czytaj więcej
Idealny To idealny tonik — ma bardzo przyjemną konsystencję, nie klei się, a skóra po nim jest niezwykle miła w dotyku. Bardzo wygodny dozownik, a dodatkowo przepiękny design. Na 100% kupię go ponowCzytaj więcej
PolecamWarty każdej złotówki . Po miesiącu wykorzystania na prawdę widzę różnicę . skóra jest bardzo promienna i rozświetlona. Chętnie wypróbuje z tej marki inne esencje do porównania
FajnaKupiłam jako zamiennik esencji że ślimakiem CSORX, której używam czesto do podbicia nawilżenia. Seoul 1988 jest wg mnie fajniejsza - ładniej pachnie (dużo ladniej), jest mniej lepka i chyba Czytaj więcej
Mile milutkieŚwietne płatki - nawilżają, uspokajają skórę, wzmacniają barierę - ekstra! Mam jedno ale - ludzie pisali, że są "mocno nasączone" i tu się nie zgodzę. Inne płatki jakie miałam były dużo mocnCzytaj więcej
PolecamŚwietna, żelowa konsystencja, szybko się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Mam cerę mieszaną i bardzo wrażliwą, jednak nie spowodował żadnych niechcianych rCzytaj więcej
Pielęgnacyjny mercedes.Sztos, to mało powiedziane co ta esencja wyrabia z moją skórą! Kupiłam ją z polecenia Magdalny Lach, eksperta w koreańskiej pielęgnacji i się nie zawiodłam. Esencja jest w szklanym opakowaniCzytaj więcej
Spełnia wymagania kłopotliwej skóry Zacznę od tego że mam skórę bardzo odwodnioną, zmęczoną, przesuszoną ale i skłonną do zapychania porów. Szukałam esencji która przywróci nawilżenie skóry, rozświetli ją, wypełni od środka, bCzytaj więcej
Bardzo dobry produkt!Świetna konsystencja, szybko się wchłania. Już po pierwszym użyciu skóra wygląda na bardziej nawilżoną!
Paczka była również świetnie spakowana, bardzo polecam!
❤️Na początku nie rozumiałam, co to za produkt! ale zaczęłam go nakładać zaraz po toniku! To plus dla mojej suchej skóry. Wydawać by się mogło, że to płynna konsystencja, a jednak to magiczna Czytaj więcej
Polecam!!To już moje kolejne opakowanie i to chyba najlepiej świadczy o tym, jak bardzo lubię ten produkt ❤️
Esencja świetnie nawilża, koi skórę i daje piękny efekt glass skin bez uczucia obciążenia.Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.