Bardzo dobry produkt!Świetna konsystencja, szybko się wchłania. Już po pierwszym użyciu skóra wygląda na bardziej nawilżoną!
Paczka była również świetnie spakowana, bardzo polecam!
Najlepsza ❤️To moje kolejne opakowanie i stwierdzam że to najlepsza esencja którą miałam naprawia skórę niweluje zmarszczki piękne wygładza i nawilża ❤️❤️
Polecam!!To już moje kolejne opakowanie i to chyba najlepiej świadczy o tym, jak bardzo lubię ten produkt ❤️
Esencja świetnie nawilża, koi skórę i daje piękny efekt glass skin bez uczucia obciążenia.Czytaj więcej
Przyjemny produktBardzo przyjemny, fajnie nawilżający tonik mleczny. Konsystencja w porównaniu z innymi mlecznymi tonikami chyba wygrywa, jest najbardziej "mleczna". Nic spektakularnego, ale przyjemny produkCzytaj więcej
Świetny produkt dla odwodnionej skóry!Jestem zachwycona tym kosmetykiem z kwasem hialuronowym. Bardzo dobrze i głęboko nawilża skórę, która po zimie lub zabiegach potrzebowała natychmiastowego ratunku. Konsystencja jest lekka, sCzytaj więcej
Idealny To idealny tonik — ma bardzo przyjemną konsystencję, nie klei się, a skóra po nim jest niezwykle miła w dotyku. Bardzo wygodny dozownik, a dodatkowo przepiękny design. Na 100% kupię go ponowCzytaj więcej
Bardzo dobry produkt dla wrażliwców Produkt ma konsystencję żelu i wygodny aplikator, jedna pompka daje dokładnie tyle produktu żeby wystarczyło na jedną aplikacje na całą twarz. Wydajny. Jestem uczulona na masę rzeczy, tutaj Czytaj więcej
FajnaKupiłam jako zamiennik esencji że ślimakiem CSORX, której używam czesto do podbicia nawilżenia. Seoul 1988 jest wg mnie fajniejsza - ładniej pachnie (dużo ladniej), jest mniej lepka i chyba Czytaj więcej
Pielęgnacyjny mercedes.Sztos, to mało powiedziane co ta esencja wyrabia z moją skórą! Kupiłam ją z polecenia Magdalny Lach, eksperta w koreańskiej pielęgnacji i się nie zawiodłam. Esencja jest w szklanym opakowaniCzytaj więcej
Bardzo dobry produkt!Świetna konsystencja, szybko się wchłania. Już po pierwszym użyciu skóra wygląda na bardziej nawilżoną!
Paczka była również świetnie spakowana, bardzo polecam!
Najlepsza ❤️To moje kolejne opakowanie i stwierdzam że to najlepsza esencja którą miałam naprawia skórę niweluje zmarszczki piękne wygładza i nawilża ❤️❤️
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.