Nie mogę bez tego żyćKupuję go nawet wtedy, gdy jestem spłukana, bo tak bardzo go kocham! Naprawdę równoważy moją skórę i zapobiega wypryskom. I nie ma żadnych wad, poza ceną. Naprawdę warto, gorąco polecam!
PolecamWarty każdej złotówki . Po miesiącu wykorzystania na prawdę widzę różnicę . skóra jest bardzo promienna i rozświetlona. Chętnie wypróbuje z tej marki inne esencje do porównania
Nie mogę bez tego żyćKupuję go nawet wtedy, gdy jestem spłukana, bo tak bardzo go kocham! Naprawdę równoważy moją skórę i zapobiega wypryskom. I nie ma żadnych wad, poza ceną. Naprawdę warto, gorąco polecam!