Idealne po opalaniuBardzo lubię używać go latem. Na gorące dni jest idealny! Fajnie chłodzi, a kiedy słonko mocno mnie przypiekło żel dał mi ogromną ulgę. Zdecydowanie polecam. Ma lekki zapach i fajną formułę.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.