fajnykupiłam ze względu na potrzebę nawilżenia ust bo jestem na kuracji izotretynoiną.
produkt jest bardzo dobry, naprawdę jako jeden z nielicznych potrafi mi pomóc. ma przyjemną konsystencję ktCzytaj więcej
Bąbelki na buziZacznijmy od tego, że jeżeli nie mieliście wcześniej do czynienia z "bąbelkującą" na twarzy maseczką, to TO uczucie może być dość zaskakujące 😅 Maseczka dobrze spełnia swoje zadanie, nie ucCzytaj więcej
Bardzo fajna maseczka kojąca 😊Skóra po użyciu była nawilżona, miękka i mniej zaczerwieniona. Materiał dobrze przylega do twarzy, a esencji jest naprawdę dużo. Idealna po ciężkim dniu albo kiedy cera potrzebuje ukojenia.
Dobre składniki maski Zachęcona składem maseczki zawierającej retinol i adenozynę oraz tym, że produktu ma pomóc zmniejszyć zmęczony wygląd skóry twarzy i poprawić jej elastyczność zamówiłam ten produkt. Na innyCzytaj więcej
SOME BY MEFantastyczna maska!
Wszelkie rany po krostach szybciej siw goją. Pięknie wycisza skórę i jest po niej miękka. Bardzo przyjemna konsystencja. Polecam!
Perfect!Otrzymałam maseczkę w prezencie i jestem zachwycona, napewno zamówię jeszcze!
Nawilża, wygładza, szybko się wchłania i ma dużo esencji w środku
Bardzo fajna Ma bardzo przyjemną, żelową konsystencję. Jedna kapsułka wystarczy na całą twarz,, szyję i dekolt. Można zostawić na całą noc.
Po zmyciu skóra , mięciutka , odżywiona , nawilżona i rozjaśniCzytaj więcej
fajnykupiłam ze względu na potrzebę nawilżenia ust bo jestem na kuracji izotretynoiną.
produkt jest bardzo dobry, naprawdę jako jeden z nielicznych potrafi mi pomóc. ma przyjemną konsystencję ktCzytaj więcej