To niesamowity krem!Jak ja uwielbiam otrzymywać Wasze paczki: wszystko jest tak pięknie zapakowane, nienaruszone, z upominkami – jakby moja przyjaciółka je pakowała. Bardzo dziękuję za wspaniały serwis!
MogłabCzytaj więcej
To niesamowity krem!Jak ja uwielbiam otrzymywać Wasze paczki: wszystko jest tak pięknie zapakowane, nienaruszone, z upominkami – jakby moja przyjaciółka je pakowała. Bardzo dziękuję za wspaniały serwis!
MogłabCzytaj więcej