Fajny produkt i wydajny produkt!Pozostawia na skórze bardzo fajny, odświeżający zapach. Fajnie się pieni, więc nie trzeba używać go za dużo na raz.
Jestem mega zadowolona.
Prysznicowe SPAOtrzymałam produkt jako prezent przy zamówieniu ale przyznam szczerze, że ociupinkę się ociągałam z zamówieniem czekając na prezent, który mi się spodoba i trafiłam na ten filtr. Byłam podekCzytaj więcej
KremUżywam tego produktu pierwszy raz i jestem pozytywnie zaskoczona ponieważ zazwyczaj kremy do rąk nie nawilżają a dają tymczasowy "efekt" który znika po 5 minutach. Ale ten krem akurat sprawdCzytaj więcej