Czuję poprawę włosów odkąd zaczęłam używać Mam też odżywkę z tej samej firmy i włosy stały się mocniejsze i bardziej odżywione. Są mniej szorstkie, a bardziej napuszone. Jako osoba z mocno wypadającymi włosami mam nadzieję, że pomożeCzytaj więcej
Świetnie. Już kupiłam drugą butelkę!Kupiłam tę odżywkę po raz pierwszy tej zimy i bardzo mi się spodobała. Mam długie, proste, porowate włosy. Odżywka nadaje im blasku i miękkości, nawilża, a do tego ma przyjemny zapach. Fakt,Czytaj więcej
PolecamJestem zachwycona! Dzięki tej odżywce moje włosy stały się niesamowicie miękkie, pełne blasku i dogłębnie nawilżone. Produkt świetnie radzi sobie z plączącymi się kosmykami, ułatwiając rozczCzytaj więcej
Prysznicowe SPAOtrzymałam produkt jako prezent przy zamówieniu ale przyznam szczerze, że ociupinkę się ociągałam z zamówieniem czekając na prezent, który mi się spodoba i trafiłam na ten filtr. Byłam podekCzytaj więcej