SuperKrem dostałem w prezencie i jest super, bardzo leciutki, szybko się wchłania nie klei się za to fajnie nawilża skórę dłoni i ładnie pachnie. Idealny na codzień ;) chętnie przetestuje też innCzytaj więcej
Piękny zapachBalsam jest wydajny, dobrze się wchłania, ładnie nawilża i wygładza skórę. Ma bardzo ładny zapach- wiele owocowych produktów do ciała wywołuje mdłości, ten pachnie świeżo i niezbyt słodko. KCzytaj więcej
SuperKrem dostałem w prezencie i jest super, bardzo leciutki, szybko się wchłania nie klei się za to fajnie nawilża skórę dłoni i ładnie pachnie. Idealny na codzień ;) chętnie przetestuje też innCzytaj więcej
Piękny zapachBalsam jest wydajny, dobrze się wchłania, ładnie nawilża i wygładza skórę. Ma bardzo ładny zapach- wiele owocowych produktów do ciała wywołuje mdłości, ten pachnie świeżo i niezbyt słodko. KCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.