Polecam!Olejek jest dość gęsty, ale nie obciąża moich włosów. Stosuję przed lub po suszeniu włosów, wydaje mi się, że na okres jesienno-zimowy to świetny zakup. Olejek ładnie pachnie i jest wydajnyCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.