Polecam!Olejek jest dość gęsty, ale nie obciąża moich włosów. Stosuję przed lub po suszeniu włosów, wydaje mi się, że na okres jesienno-zimowy to świetny zakup. Olejek ładnie pachnie i jest wydajnyCzytaj więcej
Świetne serumMam kręcone i puszące się włosy, a serum to świetnie je nawilża i ujarzmia. Ma delikatną i lekko pachnącą konsystencje, która nie obciąża włosów tylko je nawilża.
Bardzo polecam i ja na pewCzytaj więcej
EfektNie powiedziałabym, że daje efekt wow, ale rzeczywiście, mam wrażenie, że włosy są bardziej miękkie oraz gęstsze. Trochę się włosy spuszyły po użyciu, ale może to być efekt suszarki. ^^' CiCzytaj więcej
Polecam!Olejek jest dość gęsty, ale nie obciąża moich włosów. Stosuję przed lub po suszeniu włosów, wydaje mi się, że na okres jesienno-zimowy to świetny zakup. Olejek ładnie pachnie i jest wydajnyCzytaj więcej