Polecam!Olejek jest dość gęsty, ale nie obciąża moich włosów. Stosuję przed lub po suszeniu włosów, wydaje mi się, że na okres jesienno-zimowy to świetny zakup. Olejek ładnie pachnie i jest wydajnyCzytaj więcej
EfektNie powiedziałabym, że daje efekt wow, ale rzeczywiście, mam wrażenie, że włosy są bardziej miękkie oraz gęstsze. Trochę się włosy spuszyły po użyciu, ale może to być efekt suszarki. ^^' CiCzytaj więcej
WłosyBardzo dobry produkt do zabezpieczania rozdwojonych końcówek. Klej keratynowy La’dor naprawdę działa — końcówki są wyraźnie wygładzone, dociążone i wyglądają na zdrowsze już po pierwszym użyCzytaj więcej
Polecam!Olejek jest dość gęsty, ale nie obciąża moich włosów. Stosuję przed lub po suszeniu włosów, wydaje mi się, że na okres jesienno-zimowy to świetny zakup. Olejek ładnie pachnie i jest wydajnyCzytaj więcej