fajnykupiłam ze względu na potrzebę nawilżenia ust bo jestem na kuracji izotretynoiną.
produkt jest bardzo dobry, naprawdę jako jeden z nielicznych potrafi mi pomóc. ma przyjemną konsystencję ktCzytaj więcej
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Jeden z lepszych produktów na noc, jakie miałam. Nie podrażnia i świetnie nawilża skórę. Rano twarz wygląda zdrowo, jest miękka i przyjemna w dotyku. Z pewnością sięgnę po nią ponownie.
Maska Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą marką. Produkt świetnie nawilża, ma przyjemną, chłodzącą konsystencję i nie zasycha na skórze. Przyjemnie ją otula, zapewniając komfort i ukojenie. To Czytaj więcej
Najlepsza maska Wczoraj wypróbowałam maskę, jest dość gęsta , bezzapachowa. Maska jest lekko lepka , ale szybko się wchłania, plus jest mega wydajna, posiada higieniczne opakowanie z patyczkiem . Nie czułamCzytaj więcej
Niesamowity produktNawilżał i koił moją twarz. Używałam go jako kremu na noc, ponieważ nałożenie go na krem nawilżający może być zbyt mocne. Używałam go w ramach mojej pielęgnacji z retinolem i sprawdził się iCzytaj więcej
Głębokie nawilżenieBardzo spodobała mi się ta maska, daje uczucie głębokiego nawilżenia. Nakładam ją grubą warstwą na noc, nie wchłania się do końca i trochę się klei, ale nie przeszkadza mi to. Rano po zmyciuCzytaj więcej
fajnykupiłam ze względu na potrzebę nawilżenia ust bo jestem na kuracji izotretynoiną.
produkt jest bardzo dobry, naprawdę jako jeden z nielicznych potrafi mi pomóc. ma przyjemną konsystencję ktCzytaj więcej
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Jeden z lepszych produktów na noc, jakie miałam. Nie podrażnia i świetnie nawilża skórę. Rano twarz wygląda zdrowo, jest miękka i przyjemna w dotyku. Z pewnością sięgnę po nią ponownie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.