Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
Cudo!Jestem 50-letnim mężczyzną. Mam cerę mieszaną i od młodości mam duży problem z łojotokiem na twarzy z tendencja do stanów zapalnych a do tego cerę naczynkową (cyrk!).
Kosmetyki z tej serii Czytaj więcej
płatki pod oczy Najlepsze płatki na poranną opuchliznę! Bardzo mocno nawilżają i błyskawicznie redukują obrzęki. Mam wrażenie, że skóra pod oczami staje się po nich bardziej gęsta i 'wypełniona'. Trzymam jeCzytaj więcej
Idealne, szybkie rozwiązanie do pielęgnacji skóry twarzyBardzo wygodne płatki z tonikiem – wystarczy przetrzeć nimi twarz po umyciu.
Płatek dobrze oczyszcza, a skóra staje się gładka i nawilżona.
W zestawie znajduje się pęseta, co jest wygodne i Czytaj więcej
KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
Frudia Bardzo dobra maska w płachcie. Ma przyjemny, delikatny i ledwo wyczuwalny zapach. Materiał jest miękki, a sama maska jest nieco większa — co jest zrozumiałe, ponieważ jest koreańska i trochęCzytaj więcej
OpiniaSerum ANUA z ekstraktem z liścia serca (Heartleaf) to lekka, kojąca ampułka idealna dla skóry wrażliwej i podrażnionej. Ma wodnistą konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiejCzytaj więcej