Polecam maskęDobrze nasączona i trzyma się, można z nią nawet sprzątać. Zapach jest delikatny, przyjemny. Ma konsystencję, jak mleczko do twarzy. Wzór jest trochę niewygodny, ale nie krytyczny. Twarz po Czytaj więcej
Polecam maskęDobrze nasączona i trzyma się, można z nią nawet sprzątać. Zapach jest delikatny, przyjemny. Ma konsystencję, jak mleczko do twarzy. Wzór jest trochę niewygodny, ale nie krytyczny. Twarz po Czytaj więcej