ocenaUwielbiam maski w płachcie. Ta z Numbuzin"9" jest moim faworytem. Nawilża, wygładza i ujędrnia. Bardzo dużo esencji w środku która przyda się do wklepania po.
Przesyłka przychodzi dobrze zaCzytaj więcej
Krem lekkiej konsystencji Mój najlepszy i ulubiony krem ze wszystkich! Daje 100% blasku Skóra po aplikacji jest elastyczna, nawilżona i odżywiona. Jest to krem, który zawsze będzie w mojej rutynie pielęgnacyjnej, aleCzytaj więcej
ocenaUwielbiam maski w płachcie. Ta z Numbuzin"9" jest moim faworytem. Nawilża, wygładza i ujędrnia. Bardzo dużo esencji w środku która przyda się do wklepania po.
Przesyłka przychodzi dobrze zaCzytaj więcej