Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 9
Próbowałam kilku kremów, które nie zawsze działały, głównie dlatego, że zawierały składniki, które zatykały pory. To było dla mnie błędne koło: stosowanie peelingów pomagało mi na trądzik, ale osłabiało barierę ochronną skóry, którą chciałam wzmocnić i zregenerować kremem z ceramidami. Niestety, te kremy zatykały mi pory. Ten krem mi pomógł, ponieważ koi i regeneruje skórę, nie zatykając jej. Polecam go każdemu, kto ma podobny problem.
Bardzo spodobał mi się ten krem. Jest idealny dla mojej suchej skóry, nie pozostawia uczucia lepkości. Doskonale nawilża. Bardzo mi odpowiada!
fakt super hydraatcny krem, pouzivam ho każdy den. velmi jemy a rychło są vstrebava
Не можу сказати що цей крем якийсь дуже особливий, але він хороший базовий на повсякдень для всіх типів шкіри. Має легку текстуру, без запаху, добре зволожує. Хіба зимою в -10 для нормальної шкіри його недостатньо (а чого взагалі достатньо в таку погоду?) Велика туба, надовго вистачає, почала використовувати на руки також і він допоміг відновити пересушену шкіру. Для гіперчутливої шкіри я би рекомендувала з обережністю, в мене особисто шкіра чутлива і перші пару хвилин після нанесення трошки червоніла, але без неприємних відчуттів. Може то індивідуальна реакція на якийсь компонент. Але всеодно крем хороший і варто спробувати.
W porównaniu z kremami drogeryjnymi, ten krem wygrywa bezapelacyjnie. Skóra jest nawilżona. Wreszcie krem, który nie podrażnia mojej skóry. Spędziłam kilka dni na próbach wyboru kremu ochronnego i ten jest zwycięzcą.
Stosuję go na noc, a rano mam piękną, świeżą skórę. U mnie serum nie jest nawet konieczne przy super kremie.
Mam wrażliwą skórę, raczej suchą, i znalezienie odpowiedniego kremu nie jest łatwe, ale ten sprawdził mi się idealnie – nie jest gęsty, dobrze się wchłania, a skóra jest naprawdę nawilżona i przyjemna w dotyku. Polecam.
Świetny krem, ma fajną konsystencję 😍 i skład też jest świetny, polecam 👍🏼
Krem jest znakomity, skład bogaty w składniki wspierające barierę ochronną. Idealny na wieczór i/lub przy stosowaniu leków na trądzik (retinoidy lub tret). Nie zatyka porów, co jest dość rzadkie w przypadku kremów o takim składzie i konsystencji. Nie ma w nim substancji zapachowych, więc sprawdzi się również u osób o wrażliwej skórze. Produkt jest niedrogi, a ilość w opakowaniu jest spora (100ml), wystarcza na długo. Konsystencja jest przyjemna - po wyciśnięciu z tubki krem wygląda na gęsty, ale po rozsmarowaniu na twarzy staje się kremowym sorbetem, szybko się wchłania i nie pozostawia mocnego tłustego połysku ani uczucia ciężkości. Skóra go wchłania i jest odżywiona. Polecam! :)
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.