Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 235
Jeden z najlepszych toników, jakie kiedykolwiek wypróbowałam na lato. Będę go kupować ponownie i ponownie 🤍
Dostałam go w prezencie przy większym zamówieniu i mogę powiedzieć, że jest naprawdę dobry, teraz nie mogę obejść się bez toniku. ❤️❤️
To mój pierwszy zakup tej marki i na pewno nie ostatni! Początkowo kupiłam go ze względu na świetną cenę, ale po tygodniu stosowania mogę stwierdzić, że jest o wiele lepszy od wielu innych produktów innych marek dostępnych na rynku. Używam go rano i wieczorem, a czasami w ciągu dnia dla odświeżenia. Nie pozostawia uczucia lepkości ani ściągania i nie ma nieprzyjemnego zapachu, a wręcz przeciwnie – zapewnia świeżość, oczyszczenie i, co nie mniej ważne, dodatkowo pielęgnuje skórę. Zaczerwienienia potrądzikowe znacznie się zmniejszyły, nawilżenie skóry jest znacznie lepsze, wydzielanie sebum stopniowo regulowane, a skóra nabiera zdrowszego wyglądu – a wszystko to już po tygodniu. Oczywiście, mogę go polecić tylko innym siostrom!
Ten toner jest cudowny!!! Moja skóra po nałożeniu jest wyraźnie bardziej nawilżona i gładka a po tygodniu zauważyłam że mam mniej wyprysków na twarzy, super!!
Łagodzi zaczerwienienia i nawilża. Lekki i przyjemny. Gorąco polecam.
Mam tłustą cerę w strefie T i ten tonik to świetny produkt na mój problem. Używam go codziennie i nie mogę się nachwalić. PS: Ponieważ mi się skończył (oczywiście zamówiłam więcej), niestety nie mogę wrzucić zdjęcia :))
Tonik jest przyjemny, używam go od dawna. W połączeniu z esencją ładnie wygładza skórę.
Nie mogę jeszcze nic powiedzieć o produktach, muszę je dłużej przetestować. Ale jeśli chodzi o szybkość, opakowanie i próbki, to najlepszy sklep, z jakim miałem do czynienia od dawna.
Mój nowy ulubieniec! > Ten krem to czysta przyjemność w stosowaniu. Kapsułki świetnie stapiają się ze skórą, dając natychmiastowe uczucie głębokiego odżywienia i wygładzenia. Dzięki niacynamidowi zauważyłam, że koloryt cery jest bardziej wyrównany, a skóra cudownie promienieje. Hit!
To jest niesamowite! Dostałam go w prezencie i właśnie kupiłam pełnowymiarowe opakowanie. Mam cerę mieszaną z przetłuszczającą się strefą T. Moja poranna rutyna to ten tonik + serum z witaminą C + krem z filtrem przeciwsłonecznym, dzięki któremu moja skóra jest znacznie mniej tłusta. Kiedy go nie używam, moja skóra robi się tłusta po kilku godzinach. Poza tym czuję, że moja cera ogólnie wygląda lepiej. Zdecydowanie kupię ponownie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.