Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo





Opinie – 7
Kupiłam tonik na próbę. Rewelacja głęboko ujedrnia skórę twarzy...
Mój najlepszy tonik, działa cuda w połączeniu z serum. Wchłania się natychmiast, kupiłam kolejny. Przelałam go do małego dozownika i używałam jako mgiełki. Jest bardziej praktyczny, ale wygodniej jest go używać z oryginalnym.
Tonik odświeża i koi skórę. Zapach jest neutralny, typowy dla koreańskich kosmetyków. Gorąco polecam.
Fantastyczny tonik, który szybko nasyca skórę PDRN, przygotowując ją do zabiegu. Ogólnie rzecz biorąc, żadna inna marka nie oferuje tak wysokiego stężenia PDRN. W połączeniu z 3% serum i cudownym kremem, naprawdę daje radę. Nigdy nie miałam tak zauważalnie elastycznej i zdrowej skóry z tak silną barierą ochronną. Ten tonik zdecydowanie się do tego przyczynia. Doceniam również to, że jest dostępny w dużym opakowaniu o pojemności 300 ml! Zdecydowanie warto wypróbować tę markę!
Mam suchą skórę, wrażliwe oczy i tu i ówdzie zmarszczki. Unikam więc perfum i alkoholu, a znalezienie go jest dość trudne, ale to świetny tonik. Moja skóra jest po nim gładka i jędrna. Wystarczają mi dwie warstwy i krem. Jestem zadowolona, więc jest dla mnie idealny.
Lubię tonik, jest lekki, konsystencją przypomina lotion, nie podrażnia, szybko się wchłania, skóra 37 lat, polecam wypróbować
Tonik jest bardzo płynny i nawilżający, pozostawiając skórę pięknie napiętą. Zawiera pdrn i niacynamid, bardzo mi się podoba!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.