Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo






Opinie – 3
Delikatnie oczyszcza i odświeża, nawilża skórę. Słoik jest ogromny, wystarczy na długi czas. Polecam
Używam go od około tygodnia, rano i wieczorem. Od razu poczułam, że moja skóra stała się bardziej miękka i nawilżona. :)
Dobry tonik, trochę płynu, ale jeśli używasz tamponu to jest ok, nie ma mocnego zapachu, a jak za tą cenę opakowanie jest dość duże, więc starcza na dłużej. polecam
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.