Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 19
Skuteczna pianka oczyszczająca, zwęża pory, spełnia swoje zadanie Pękanie oczu
Produkt jest wydajny, ma gęstą konsystencję i przyjemny zapach. Nie polecam go do częstego stosowania, ponieważ wysusza skórę. Moja skóra jest tłusta, skłonna do zaczerwienień i stanów zapalnych. Nie zrobił żadnego bałaganu, dobrze oczyszcza, ale bardzo wysusza skórę. Używam go tylko kilka razy w tygodniu!
Do produktów tej firmy zachęciła mnie siostra która zamówila produkty z tej strony .Szukałam pielegnacji dla wymagającej skóry juz długo.Po zastosowaniu próbek odrazu zrobiłam zamówienie i sie zakochałam. To był mój krok 1 w oczyszczaniu i poelegnacji mojej suchej zmęczonej skóry .Jest to pianka po nałożeniu naprawdę mało produktu i dodaniu wody mamy delikatną chmurkw która otula uspaka i nawilża nasza twarz .Od 1 użycia zniknęło ściągnięcie skóry i suchość. Jak najbardziej polecam
Rodzaj skóry: normalna. Wiek: 25 lat. Dobrze oczyszcza, odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Nie mam podrażnień. Używam od 3 lat :)
Bardzo lubię tę piankę oczyszczającą, moja skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Zamówię więcej.
Najpierw dostałam mini opakowanie w prezencie. Po wypróbowaniu musiałam kupić duże. Byłam mile zaskoczona, jak niesamowicie oczyszcza skórę. Do tej pory używałam tylko marki Medipeel, ale myślę, że Ma:nyo również znajdzie swoje miejsce w moim domu.
Jestem zachwycona tym płynem oczyszczającym. Oczyszcza absolutnie idealnie, a jednocześnie nie pozostawia uczucia suchości i ściągnięcia. Jestem jego wielką fanką.
Świetny produkt. Oczyszcza pory i bardzo dobrze się pieni.
Mam tłustą cerę ze skłonnością do trądziku i jestem naprawdę zadowolona z tej pianki oczyszczającej. Wiele recenzji wspomina o wysuszaniu, ale według mojego doświadczenia nie wysusza ona wcale tłustej cery. Dodaję tę recenzję po zużyciu całego opakowania i zauważam zauważalnie mniej zaskórników i zatkanych porów na brodzie. Naprawdę niewielka ilość wystarcza do oczyszczenia, produkt pięknie się pieni, więc wystarcza na długo.
bardzo przyjemna pianka do oczyszczania twarzy, mam skórę wrażliwą mieszaną, i i tak mam wrażenie, że trochę za bardzo wysusza. dobry do stosowania raczej nie codziennie, oprócz tego nie mam zastrzeżeń, dobrze domywa makijaż i spf!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.