Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 13
Ten tonik to absolutny must-have w każdej (nie tylko koreańskiej) pielęgnacji. Jest bardzo delikatny i działa dokładnie tak, jak obiecuje – przywraca skórze utraconą równowagę i nadaje jej zdrowy blask. Jak na swoją cenę, to fantastyczny produkt💕
Stosunek ceny do jakości mnie zaskoczył. Pięknie łagodzi trądzik, nie wysuszając go. Polecam!
Dobry tonik, przyjemny
Bardzo lubię ten tonik, ponieważ natychmiast koi moją skórę, gdy jest nieco bardziej wrażliwa lub zaczerwieniona. Jest lekki i świeży, a jego wodnista konsystencja sprawia, że szybko się wchłania, dzięki czemu moja skóra jest bardziej podatna na serum i kremy. Stał się moim ulubieńcem. Jestem już w trakcie drugiego opakowania.
Odświeża i koi jednocześnie, gorąco polecam do skóry wrażliwej, skłonnej do trądziku.
Pięknie koi rozdrażniona skórę.
Najlepszy toner jaki testowałam do tej pory . Skład idealnie dobrany do mojej cery , nawilża , łagodzi i wyrównuje koloryt . Wydajny , przez miesiąc codziennej pielęgnacji zostało mi tyle co na zdjęciu
tonik bardzo dobrze nawilża i koi skórę, pomaga odbudować barierę hydrolipidową, zdecydowanie sięgnę po kolejne opakowanie
Pierwszą rzeczą, która przykuła moją uwagę w przypadku tonera była cena, toner za całkiem sporo „kilku dolarów”. Stosuję go codziennie rano i wieczorem, widać, że nawilża skórę, nie jest to jeden z najlepszych toników jakie używałam, ale jest przyjemny.
Świetny toner, już po 3 dniach stosowania (rano i wieczorem) zauważyłam różnice. Zmiany trądzikowe są wyciszone, zaczerwienienia i podrażnienia zniknęły
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.