Spa w mojej łazience ;)Serum było w nim dużo, więc nałożyłam na całą twarz, szyję i dekolt. Nawilżający i dobrze wchłaniający się. Skóra po nim jest odżywiona.
PolecamBardzo fajna bomba witaminowa. Żel ma delikatny zapach który niemal momentalnie wyparowuje, nie jestem zwolenniczką pachnących kosmetyków więc to mój rodzaj produktu.
Bardzo dobre nawilżeniCzytaj więcej
Spa w mojej łazience ;)Serum było w nim dużo, więc nałożyłam na całą twarz, szyję i dekolt. Nawilżający i dobrze wchłaniający się. Skóra po nim jest odżywiona.
PolecamBardzo fajna bomba witaminowa. Żel ma delikatny zapach który niemal momentalnie wyparowuje, nie jestem zwolenniczką pachnących kosmetyków więc to mój rodzaj produktu.
Bardzo dobre nawilżeniCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.