Szampon Z natury mam bardzo rzadkie, łamliwe włosy, które dodatkowo szybko się przetłuszczają. Mam nadzieję, że ten produkt będzie dobry, ponieważ szampon tej samej marki, ale z innej serii, był supCzytaj więcej
Świetnie. Już kupiłam drugą butelkę!Kupiłam tę odżywkę po raz pierwszy tej zimy i bardzo mi się spodobała. Mam długie, proste, porowate włosy. Odżywka nadaje im blasku i miękkości, nawilża, a do tego ma przyjemny zapach. Fakt,Czytaj więcej
Wspaniały szamponSwoją przygodę z tym produktem zaczęłam wtedy, gdy otrzymałam próbkę tego produktu do zakupów- po przetestowaniu przepadłam i musiałam zamówić pełnowartościowy produkt! Szampon ten jest mocnCzytaj więcej
Szampon Z natury mam bardzo rzadkie, łamliwe włosy, które dodatkowo szybko się przetłuszczają. Mam nadzieję, że ten produkt będzie dobry, ponieważ szampon tej samej marki, ale z innej serii, był supCzytaj więcej