Lotion NeedlyPolecam , prawie bez zapachu,konsystencja balsamu jest przyjemna i nie jest tłusta, szybko wchłania się przez skórę, świetna opcja na lato, która nie obciąży i nie przetłuści skóry .
NIESAMOWITY PRODUKT Ten toner jest cudowny!!! Moja skóra po nałożeniu jest wyraźnie bardziej nawilżona i gładka a po tygodniu zauważyłam że mam mniej wyprysków na twarzy, super!!
Rewelacyjny krem!Jestem zachwycona - konsystencją, totalnie neutralnym i niezmiennym "bezzapachowym" zapachem, działaniem, formą, marką ;)
Bardzo przyjemny i lekki w stosowaniu, gładki krem, który nawilża Czytaj więcej
TonerToner przeszedł rebranding, na początku myślałam, że otrzymałam nie właściwy, ale sprawdziłam skład i wszystko się zgadza. Toner jest świetny, kupuję go z polecenia mojej kosmetolog
Lotion NeedlyPolecam , prawie bez zapachu,konsystencja balsamu jest przyjemna i nie jest tłusta, szybko wchłania się przez skórę, świetna opcja na lato, która nie obciąży i nie przetłuści skóry .
NIESAMOWITY PRODUKT Ten toner jest cudowny!!! Moja skóra po nałożeniu jest wyraźnie bardziej nawilżona i gładka a po tygodniu zauważyłam że mam mniej wyprysków na twarzy, super!!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.