Świetny dla tłustej ceryMam bardzo tłustą cere i ze wszystkich kremów ktore testowałam pod makijaż, ten sprawdza mi sie najlepiej. Zużyłam juz ze 3 opakowania. Nie waży mi sie z żadnym podkładem co często mi sie zdCzytaj więcej
Świetnie. Już kupiłam drugą butelkę!Kupiłam tę odżywkę po raz pierwszy tej zimy i bardzo mi się spodobała. Mam długie, proste, porowate włosy. Odżywka nadaje im blasku i miękkości, nawilża, a do tego ma przyjemny zapach. Fakt,Czytaj więcej
Nr1Najlepsza pasta. Ma przyjemny posmak. Bardzo dobrze czyści, rano o 5 umyję a wieczorem o 22 nadal czyste ząbki. Po wielu pastach miałam nadwrażliwość na zimno, ciepło, po tej nic, nawet mam Czytaj więcej
Prysznicowe SPAOtrzymałam produkt jako prezent przy zamówieniu ale przyznam szczerze, że ociupinkę się ociągałam z zamówieniem czekając na prezent, który mi się spodoba i trafiłam na ten filtr. Byłam podekCzytaj więcej