Sztos!Świetny krem za niską cenę <3 To moje ostatnie odkrycie. Jest bardzo komfortowy, nie czuć kremowej warstwy - jedynie delikatną jedwabistą miękkość skóry. Zostawia naturalny satynowy połysk bCzytaj więcej
Sztos!Świetny krem za niską cenę <3 To moje ostatnie odkrycie. Jest bardzo komfortowy, nie czuć kremowej warstwy - jedynie delikatną jedwabistą miękkość skóry. Zostawia naturalny satynowy połysk bCzytaj więcej