10/10Maska składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap to mleczna esencja bez żadnego zapachu, jednak po nałożeniu można odczuć delikatne mrowienie. Po jej wyschnięciu nakładamy drugi etap – maskę wCzytaj więcej
Fajny produktZakupiłam, ponieważ kosmetyczka do której się udałam powiedziała, że produkt idealnie nada się do mojej skóry i problemy, które ma - wyrówna koloryt i wzmocni barierę hydrolipidową. SkończyłCzytaj więcej
Pilingnacja dla całej rodzinyPrawie rok minął, odkąd kupiłam ten żel. Pojemność 300 ml sprawia, że jest niemal nieskończony i idealnie sprawdza się dla całej rodziny. Zdecydowanie polecam – jest bardzo wydajny i nie wysCzytaj więcej
Świetny krem nawilżającyBardzo dobry krem nawilżający, nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry. Po nałożeniu nie ma efektu lepkiej warstwy. Bardzo długo szukałam właśnie takiego kremu.
Rewelacja!! Jestem bardzo zadowolona z tych płatków!!! A jaki ciekawy kolor 🫣👌. Dla mnie ( mam skórą tłustą) i dla syna ( ma trądziki) jest rewelacyjnie!!! Polecam!!!