Lekki kremOgólnie to jestem zadowolona z tego kremu, jest lekki i idealny na cieplejszy klimat natomiast ma intensywny zapach, jest on wprawdzie orzeźwiający ale chyba wole kremy bezzapachowe albo o dCzytaj więcej
Bardzo dobry tonik do pielęgnacji skóry.Kupiłam po raz pierwszy. Używam od tygodnia i nie zauważyłam żadnych negatywnych efektów. Świetnie odświeża i doskonale oczyszcza. Mam nadzieję, że nie będzie rozczarowań 🫶
Ksisters to skleCzytaj więcej
Lekki kremOgólnie to jestem zadowolona z tego kremu, jest lekki i idealny na cieplejszy klimat natomiast ma intensywny zapach, jest on wprawdzie orzeźwiający ale chyba wole kremy bezzapachowe albo o dCzytaj więcej
Bardzo dobry tonik do pielęgnacji skóry.Kupiłam po raz pierwszy. Używam od tygodnia i nie zauważyłam żadnych negatywnych efektów. Świetnie odświeża i doskonale oczyszcza. Mam nadzieję, że nie będzie rozczarowań 🫶
Ksisters to skleCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.