Polecam serdecznieUżywam tej pianki już od roku i jestem bardzo zadowolona. Świetnie oczyszcza skórę, nie powoduje przesuszenia i jest bardzo delikatna. Dodatkowo nie ma zapachu, co jest dla mnie dużym plusemCzytaj więcej
płatki pod oczy Najlepsze płatki na poranną opuchliznę! Bardzo mocno nawilżają i błyskawicznie redukują obrzęki. Mam wrażenie, że skóra pod oczami staje się po nich bardziej gęsta i 'wypełniona'. Trzymam jeCzytaj więcej
Świetny kremKrem świetnie nawilża i koi skórę, nie powoduje podrażnień i nie zapycha porów. Po jego użyciu skóra wygląda na zdrową i promienną, ma delikatny blask
Świetny krem Jeden z lepszych kremów, mam cerę trądzikową, kupiłam na przetestowanie i jest świetny, nie zapycha, konsystencja lekka, idealny pod makijaż
Błogi relaks Kupiłam te maseczki, ponieważ stosuję krem i peeling enzymatyczny tej firmy. Skusiła mnie wizja efektu chłodzącego, bo mamy lato i nasza skóra pragnie orzeźwienia. Zakup tych maseczek to byłCzytaj więcej
PolecamŚwietna, żelowa konsystencja, szybko się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Mam cerę mieszaną i bardzo wrażliwą, jednak nie spowodował żadnych niechcianych rCzytaj więcej