Peeling gel IUNIKUwielbiam od pierwszego użycia! Jest bardzo delikatny dla mojej skóry. Świetnie peelinguje naskórek, który czuć po zastosowaniu. Po zmyciu skóra jest delikatna i gładka. Nie podrażnia. TrochCzytaj więcej
Świetny dla tłustej ceryMam bardzo tłustą cere i ze wszystkich kremów ktore testowałam pod makijaż, ten sprawdza mi sie najlepiej. Zużyłam juz ze 3 opakowania. Nie waży mi sie z żadnym podkładem co często mi sie zdCzytaj więcej
TonikBardzo dobry tonik! Świetnie nawilża i odświeża skórę, nie powoduje podrażnień ani uczucia ściągnięcia. Po regularnym stosowaniu cera jest bardziej miękka, gładka i wygląda zdrowiej. DodatkoCzytaj więcej
Bardzo fajnyOlejek z nagietkiem świetnie radzi sobie z demakijażem i SPF - wszystko się ładnie rozpuszcza, a po zmyciu skóra nie jest ściągnięta ani podrażniona. Ma lekką konsystencję, dobrze się emulguCzytaj więcej
Must-haveSerum z beta-glukanem to u nas must-have przy suchej i wrażliwej skórze. Daje porządne nawilżenie, koi i sprawia, że skóra wygląda zdrowiej, bez uczucia ciężkości.
MEGANie wyobrażam sobie już pielęgnacji bez niego. Konsystensja lekka, wodnista, ale jednak lekko żelowa (?). Używam również na pośladki i pomaga mi zwalczyć problem z wypryskami :)
PolecamŚwietna, żelowa konsystencja, szybko się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Mam cerę mieszaną i bardzo wrażliwą, jednak nie spowodował żadnych niechcianych rCzytaj więcej
Świetny żel aloesowyTen żel rewelacyjnie wchłania się w skórę. Pomaga w problemach trądzikowych, łagodzi i koi skórę pozostawiając ją nawilżoną. Jest bardzo wydajny. Nadaje się pod makijaż. Na pewno zostanie zeCzytaj więcej
Idealny dla wrażliwej skóry z trądzikiem Bardzo fajny zestaw ! Pianka delikatna i miła w dotyku. Dobrze oczyszcza twarz, ale nie podrażnia. Delikatny zapach. Serum jest cudowne! Dzięki niemu moja skóra jest gładka. Nie podrażnia. ZCzytaj więcej
Peeling gel IUNIKUwielbiam od pierwszego użycia! Jest bardzo delikatny dla mojej skóry. Świetnie peelinguje naskórek, który czuć po zastosowaniu. Po zmyciu skóra jest delikatna i gładka. Nie podrażnia. TrochCzytaj więcej
Świetny dla tłustej ceryMam bardzo tłustą cere i ze wszystkich kremów ktore testowałam pod makijaż, ten sprawdza mi sie najlepiej. Zużyłam juz ze 3 opakowania. Nie waży mi sie z żadnym podkładem co często mi sie zdCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.