Polecam!Krem pięknie pachnie, ale i nie pozostawia tłustych śladów na skórze. Łatwo się wchłania i tworzy matowe polecenie. Zdecydowanie polecam do skóry mieszanej.
Polecam!Krem pięknie pachnie, ale i nie pozostawia tłustych śladów na skórze. Łatwo się wchłania i tworzy matowe polecenie. Zdecydowanie polecam do skóry mieszanej.