Peeling gel IUNIKUwielbiam od pierwszego użycia! Jest bardzo delikatny dla mojej skóry. Świetnie peelinguje naskórek, który czuć po zastosowaniu. Po zmyciu skóra jest delikatna i gładka. Nie podrażnia. TrochCzytaj więcej
Świetny dla tłustej ceryMam bardzo tłustą cere i ze wszystkich kremów ktore testowałam pod makijaż, ten sprawdza mi sie najlepiej. Zużyłam juz ze 3 opakowania. Nie waży mi sie z żadnym podkładem co często mi sie zdCzytaj więcej
SerumTo już moje drugie opakowanie tego serum. Uważam, że to świetny stosunek ceny do jakości. Stosuję je codziennie rano, a moja skóra stała się bardziej promienna i jędrna.
NiesamowityTa kombinacja bardzo mi pomogła! Stała się gładsza, bez wyprysków.
Uwaga: wysusza skórę, dlatego stosuję ją na noc, a na dzień krem nawilżający.
Bardzo przyjemneSerum sprawdza mi się rewelacyjnie. Nie ma drażniącego zapachu. Jest lekkie, a moja skóra po nim gładka i gotowa na kolejne kroki w makijażu. Mam miniaturową wersję, która idealnie sprawdziłCzytaj więcej
Peeling gel IUNIKUwielbiam od pierwszego użycia! Jest bardzo delikatny dla mojej skóry. Świetnie peelinguje naskórek, który czuć po zastosowaniu. Po zmyciu skóra jest delikatna i gładka. Nie podrażnia. TrochCzytaj więcej