Super maseczkiTo moje drugie maseczki z Mary&May, wcześniej brałam collagenowe. Super nawilżają, twarz po nich przyjemna, rozjaśniona, świeża. Ładnie pachną
RewelacyjneUwielbiam to serum i serum z pstrolistką tej marki. Używam już chyba od trzech lat, zawsze mam zapas w szafce. Skóra jest rozświetlona, nie wyświęca się czoło, szybciej goją się niedoskonałoCzytaj więcej
Dobry Myją aż do skrzypienia. Nie wiem czy każdemu będzie pasował ale ja jego lubię
Przed tym miałam gel i on nie dawał radę żeby zmyć nawet serum po nocnym wykorzystaniu
Dobry podstawowy kremMam miniaturkę, ale myślę, że nawet ona starczy na bardzo długo. Krem ma bogatą konsystencję, lekko tłustą, więc wystarczy go bardzo mało i powiedziałabym, że lepiej sprawdzi się do suchej sCzytaj więcej
Boskie nawilżenie i dodanie świeżości Użyłam na wieczór na razie trzeba poczekać na efekty rozjaśnienia ale po pierwszym razie świetnie nawilża skórę staje się też taka promienista samego serum używam na noc podczas regeneracji Czytaj więcej
Godny poleceniaMała tubka wystarczyła na 2 razy, nakładałam średnią warstwę. Jest łatwy w aplikacji i dobrze się zmywa. Po użyciu czuć przyjemną świeżość i czystość.
Pielęgnacyjny mercedes.Sztos, to mało powiedziane co ta esencja wyrabia z moją skórą! Kupiłam ją z polecenia Magdalny Lach, eksperta w koreańskiej pielęgnacji i się nie zawiodłam. Esencja jest w szklanym opakowaniCzytaj więcej