RewelacyjneUwielbiam to serum i serum z pstrolistką tej marki. Używam już chyba od trzech lat, zawsze mam zapas w szafce. Skóra jest rozświetlona, nie wyświęca się czoło, szybciej goją się niedoskonałoCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.