Polecam!!To już moje kolejne opakowanie i to chyba najlepiej świadczy o tym, jak bardzo lubię ten produkt ❤️
Esencja świetnie nawilża, koi skórę i daje piękny efekt glass skin bez uczucia obciążenia.Czytaj więcej
Moja ulubiona linia! Linia ze ślimakiem i jadem pszczoły to jedna z moich ulubionych linii od Benton. Tonik sprawdził się znakomicie. Mam wrażliwą i delikatną skórę dlatego świetnie się sprawdził.
Świetne płatki Bardzo polecam. Płatki nakładam zimne z lodówki. Już po pierwszym użyciu zauważalna duża różnica! Rozjaśniły mi się cienie pod oczami, wygładziła się skóra i efekt wygładzenia zostaje na dłuCzytaj więcej
OkJest przyjemna, na pewno nie zaszkodzila ale nie dala spektakularnych efektow. Polecam bo jako posiadaczka skory tradzikowej zawsze skupiam sie na leczeniu, nie koniecznie nawilzaniu. Plus zCzytaj więcej
Efekt wow :) Faworyt :) faktycznie jest wrażenie lepszego napięcia skóry i spłycenia zmarszczek. Nie ma zapachu i mnie nie uczulił - a to już cud ;)) bogata konsystencja, lekko błyszcząca skóra, nie zatyCzytaj więcej
Doskonały Krem kupiłam dla mojego chłopaka - cera bardzo przesuszona, wrażliwa. Efekt jest właściwie od razu - krem ma wspaniałą konsystencję, szybko się wchłania, pozostawia skórę odżywioną. Przy regCzytaj więcej
Krem na latoKupiłam ten lekki krem, ponieważ mam tłustą cerę, ale nie sprawdził mi się zimą, bo nawet przy mojej tłustej cerze jest za lekki, nawilża tylko przez pierwsze 10 minut, potem napina skórę i Czytaj więcej
Polecam!!To już moje kolejne opakowanie i to chyba najlepiej świadczy o tym, jak bardzo lubię ten produkt ❤️
Esencja świetnie nawilża, koi skórę i daje piękny efekt glass skin bez uczucia obciążenia.Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.