bardzo miłoUwielbiam ten krem – ma bardzo przyjemną konsystencję, jest aksamitny i gładki, dobrze nawilża i ogólnie nie powoduje żadnych niepożądanych reakcji, więc kupię go ponownie
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.