Krem na latoKupiłam ten lekki krem, ponieważ mam tłustą cerę, ale nie sprawdził mi się zimą, bo nawet przy mojej tłustej cerze jest za lekki, nawilża tylko przez pierwsze 10 minut, potem napina skórę i Czytaj więcej
Świetny kremPrzetestowałam wiele kremów już w swoim życiu, ale ten krem na ten moment jest moim top 1! Zużyłam już prawie cały 50 ml słoiczek i zamówiłam wersję 100 ml. Krem wspaniale nawilża skórę twarCzytaj więcej
Idealny peeling enzymatyczny dla skóry wrażliwejBardzo delikatny peeling enzymatyczny — polecam osobom z wrażliwą skórą. Przy regularnym stosowaniu usuwa zaskórniki i wyciąga niedoskonałości na powierzchnię skóry.
Promienna skóraLubię jak skpra wygląda po użyciu tego toniku. Jest nawilżona, satynowo świetlista i wygląda na wypoczętą.
Skora odzyskuje świeży, promienny wygląd, ma ładny koloryt, jednak przebarwień typCzytaj więcej
PolecamMam suchą skórę o nierównym kolorycie. Mleczko jest bardzo delikatne, przyjemne, bezzapachowe. Po jego zastosowaniu skóra jest miękka i promienna.
Niesamowity produktNawilżał i koił moją twarz. Używałam go jako kremu na noc, ponieważ nałożenie go na krem nawilżający może być zbyt mocne. Używałam go w ramach mojej pielęgnacji z retinolem i sprawdził się iCzytaj więcej
Dobre na uspokojenieDostałam ten produkt w prezencie w postaci próbki i bardzo mi się spodobał. Szczególnie w dni, kiedy stosuję retinol, a nawet w formie toniku, pomógł mi ukoić skórę i nawilżyć ją w porównywaCzytaj więcej
Krem na latoKupiłam ten lekki krem, ponieważ mam tłustą cerę, ale nie sprawdził mi się zimą, bo nawet przy mojej tłustej cerze jest za lekki, nawilża tylko przez pierwsze 10 minut, potem napina skórę i Czytaj więcej