PozytywnaTo juz moje drugie opakowanie. Jestem z tego kremu bardzo zadowolona. Nie mialam pomimo wieku jakis wielkich zmarszczek wokol oczu, ale ta skora zrobila sie o wiele gładsza i napięta. NaprawCzytaj więcej
PozytywnaTo juz moje drugie opakowanie. Jestem z tego kremu bardzo zadowolona. Nie mialam pomimo wieku jakis wielkich zmarszczek wokol oczu, ale ta skora zrobila sie o wiele gładsza i napięta. NaprawCzytaj więcej