АРLBКрем дуже поживний, краще його наносити на шкіру ввечері, під макіяж зовсім не підходить.
Текстура ніжна, нетральний запах, легко наноситься, добре розподіляється, невеликий розхід.
Якщо викЧитати далі
Чудовий зволожувальний кремДуже хороший зволожувальний крем, який не залишає відчуття стягнутості шкіри. Він не залишає липкого блиску після нанесення. Я давно шукала такий крем.
АРLBКрем дуже поживний, краще його наносити на шкіру ввечері, під макіяж зовсім не підходить.
Текстура ніжна, нетральний запах, легко наноситься, добре розподіляється, невеликий розхід.
Якщо викЧитати далі