ДобреЯ пишу це після того, як закінчила всю упаковку. Він легкий, без жодних ароматизаторів, не надто жирний, трохи гелевий, добре вбирається. У мене дуже суха шкіра, тому для мого типу шкіри цьоЧитати далі
Хороший базовий крем Не можу сказати що цей крем якийсь дуже особливий, але він хороший базовий на повсякдень для всіх типів шкіри. Має легку текстуру, без запаху, добре зволожує. Хіба зимою в -10 для нормальноїЧитати далі
Я рекомендуюЛегка, пухнаста консистенція піни легко розподіляється по шкірі та не потребує енергійного розтирання. Після вмивання шкіра помітно свіжа, м’яка та гладенька на дотик. Аромат досить сильний,Читати далі
Приємно зволожуюча пінаБезперечним плюсом цього продукту є його розмір і ціна. Пінка підходить для шкіри з недоліками та гормональними акне. Вона не викликає подразнення та не залишає відчуття стягнутості; навпакиЧитати далі
Я за ТАК!Маска чудово мені підійшла. Коли я вперше її використовувала, я не побачила жодного вау-ефекту, але після тривалішого використання я бачу, що моя шкіра стала надзвичайно сяючою та зволоженоюЧитати далі