Верхня маскаОдна з найкращих масок, якими я коли-небудь користувалася, вона ідеально сидить і не потребує підстригання
чудово зволожує і матує. Багато сутності в
ще вистачить на шию і декольте. Обов'язкЧитати далі
Добре заспокоюєВони надіслали мені цей продукт як подарунок-зразок, і він мені дуже сподобався. Особливо в ті дні, коли я використовувала ретинол, який я наносила раніше, і хоча це тонік, він допоміг заспоЧитати далі
Я дуже рекомендую це!Найкращий зволожувальний крем, яким я коли-небудь користувалася. Він легкий та зволожуючий, і добре підходить під макіяж. Це моя друга пляшечка.
Не можу без цього жити.Я купую це, навіть коли в мене немає грошей, ось наскільки я це люблю! Це справді балансує мою шкіру та запобігає висипанням. І не має жодних недоліків, окрім вартості. Але воно того варте, Читати далі
Верхня маскаОдна з найкращих масок, якими я коли-небудь користувалася, вона ідеально сидить і не потребує підстригання
чудово зволожує і матує. Багато сутності в
ще вистачить на шию і декольте. Обов'язкЧитати далі