Гель-пілінг IUNIKМені подобається з першого використання! Він дуже ніжний до моєї шкіри. Чудово відлущує епідерміс, і ви відчуваєте це після використання. Після змивання шкіра стає ніжною та гладкою. Не дратЧитати далі
Диво!Мені 50 років. У мене комбінована шкіра, і з молодості у мене серйозна проблема з себореєю на обличчі, схильність до запалень, а також чутлива шкіра (божевільно!).
Косметика цієї лінійки маєЧитати далі
ФрудіяДуже гарна тканинна маска. Має приємний, ніжний і ледь помітний аромат. Матеріал м’який, а сама маска трохи більша за розміром, що зрозуміло, оскільки вона корейська і трохи ширша за стандарЧитати далі
МЕГАЯ вже не уявляю собі догляд за шкірою без нього. Консистенція легка, водяниста, але трохи гелеподібна (?). Я також використовую його на сідницях, і він допомагає боротися з висипаннями :)
СВІЖИЙ ДЕНЬВін легкий, добре зволожує та не залишає липкого блиску. Мені дуже подобається використовувати його влітку, але він добре працює і в інші пори року. Це не моя перша пляшечка. З часом він змеЧитати далі
Дуже приємні пластівціВони чудово підходять для шкіри, схильної до акне, подразнення та почервоніння.
Вони дуже ніжні та добре зволожують. Рекомендую їх :)
ОдкровенняЦя маска неймовірна 🤩🤩🤩 Я використовую її двічі на тиждень, і результати говорять самі за себе. Я люблю тканинні маски, і ця очолює мій список. У ній так багато рідини, що я можу легко наЧитати далі
СюрпризЦя маска мене справді здивувала – у мене суха шкіра, і я використовую ретинол двічі на тиждень. Зазвичай, до полудня, наступного дня після використання ретинолу, моє обличчя вже сухе, незалеЧитати далі
Гель-пілінг IUNIKМені подобається з першого використання! Він дуже ніжний до моєї шкіри. Чудово відлущує епідерміс, і ви відчуваєте це після використання. Після змивання шкіра стає ніжною та гладкою. Не дратЧитати далі