Cudo!Odżywka do włosów konsystencji gęstej, bardzo ładnie pachnie a nie każdy zapach mi pasował- ten jest idealny. Włosy po użyciu sypkie, delikatne, zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznyCzytaj więcej
Rewelacja! Mam włosy długie z ciągłą tendencją do kołtunienia się. Kupowałam wiele rzeczy aby to jakoś zniwelować i nic nie przyniosło rezultatu. Po użyciu tego szamponu moje włosy są błyszczące jak niCzytaj więcej
SuperNie dość że cudownie pachnie, mega się pieni, to jeszcze od razu czuć jak nawilża włosy. Po umyciu są jedwabiście miękkie, pachnące i świeże...aż zrobiłam zapas 🫢
Polecam Szampon bardzo dobrze sprawdza się w połączeniu z maską. Ma przyjemny, delikatny zapach i nie podrażnia skóry głowy. Po użyciu włosy są miękkie i dobrze wyglądają.
Polecam Szampon jes wporzadku ale lepiej go nie trzymać 3 minut jak jest napisane ponieważ wlosy są niebieskie. Lepiej umyć chwilę i od razu spłukać. A tak to wszystko ok.