Świetny dla tłustej ceryMam bardzo tłustą cere i ze wszystkich kremów ktore testowałam pod makijaż, ten sprawdza mi sie najlepiej. Zużyłam juz ze 3 opakowania. Nie waży mi sie z żadnym podkładem co często mi sie zdCzytaj więcej
TonikBardzo dobry tonik! Świetnie nawilża i odświeża skórę, nie powoduje podrażnień ani uczucia ściągnięcia. Po regularnym stosowaniu cera jest bardziej miękka, gładka i wygląda zdrowiej. DodatkoCzytaj więcej
WspaniałyOgromna butelka, tonik starcza na bardzo długo. Sprawia że cera jest jak mochi po użyciu, już po pierwszym razie! Wspaniale nawilża, pozostawia rozświetloną cenę, a pozatym ma przyjemny lekkCzytaj więcej
Fajna okluzjaSzukałam kremu, który ma delikatnie cięższą konsystencję i zostawi ochronną warstwę pod oczami, i się nie zawiodłam. Jak dla mnie spoko na dzień, ładnie współpracuje z makijażem, jednak dobrCzytaj więcej
Czuję poprawę włosów odkąd zaczęłam używać Mam też odżywkę z tej samej firmy i włosy stały się mocniejsze i bardziej odżywione. Są mniej szorstkie, a bardziej napuszone. Jako osoba z mocno wypadającymi włosami mam nadzieję, że pomożeCzytaj więcej
Świetnie. Już kupiłam drugą butelkę!Kupiłam tę odżywkę po raz pierwszy tej zimy i bardzo mi się spodobała. Mam długie, proste, porowate włosy. Odżywka nadaje im blasku i miękkości, nawilża, a do tego ma przyjemny zapach. Fakt,Czytaj więcej
PolecamJestem zachwycona! Dzięki tej odżywce moje włosy stały się niesamowicie miękkie, pełne blasku i dogłębnie nawilżone. Produkt świetnie radzi sobie z plączącymi się kosmykami, ułatwiając rozczCzytaj więcej