Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.
nareszcie!poczulam ulge, mam wrazliwa, alergiczna i sucha skore... malo jaki produkt nie powoduje wysypu/zaczerwien itd. a tu prosze prosze skora sie rozswietlila, nabrala wilgoci tym samym nawilzeniaCzytaj więcej
Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.