Najlepsza maska Wczoraj wypróbowałam maskę, jest dość gęsta , bezzapachowa. Maska jest lekko lepka , ale szybko się wchłania, plus jest mega wydajna, posiada higieniczne opakowanie z patyczkiem . Nie czułamCzytaj więcej
Bardzo przyjemny spfKrem ma satynowe wykończenie, ale skóra zyskuje zdrowy blask, co dla mnie jest na plus!
Ani razu nie podrażnił i nie zapchał.
Nie bieli, a dzięki pompce opakowanie jest higieniczne i łatwo uCzytaj więcej
Genialny tonik Ma przyjemną/żelową konsystencję, która natychmiast koi wrażliwą skórę. Codziennie stosuje go rano i w zupełności wystarczy pod spf❤️
Jeśli ktoś szuka uniwersalnego toniku to on jest idealnyCzytaj więcej
Mgiełka Bardzo przyjemna i delikatna. Fajna pod makijaż i do nocnej rutyny. Skóra po niej jest nawilżona i ukojona. Kupię ponownie. Duża zaleta, że produkt jest w formie mgiełki🥰
Świetny kremPrzetestowałam wiele kremów już w swoim życiu, ale ten krem na ten moment jest moim top 1! Zużyłam już prawie cały 50 ml słoiczek i zamówiłam wersję 100 ml. Krem wspaniale nawilża skórę twarCzytaj więcej
Idealny peeling enzymatyczny dla skóry wrażliwejBardzo delikatny peeling enzymatyczny — polecam osobom z wrażliwą skórą. Przy regularnym stosowaniu usuwa zaskórniki i wyciąga niedoskonałości na powierzchnię skóry.
Promienna skóraLubię jak skpra wygląda po użyciu tego toniku. Jest nawilżona, satynowo świetlista i wygląda na wypoczętą.
Skora odzyskuje świeży, promienny wygląd, ma ładny koloryt, jednak przebarwień typCzytaj więcej
PolecamUWIEEEEELBIAM TEN CLEANSER! Jest bardzo wydajny, świetnie oczyszcza i jakimś cudem dzięki niemu mam o wiele mniej niedoskonałości to tak krótkim czasie użytkowania! Na 100% kupię ponownie
GrupaGorąco polecam ten produkt do twarzy, jeśli masz problem z przebarwieniami. Zużyłam jeden słoik i kupię więcej. Oczywiście nie usuwa przebarwień natychmiast, ale powoli i delikatnie rozjaśniCzytaj więcej
Najlepsza maska Wczoraj wypróbowałam maskę, jest dość gęsta , bezzapachowa. Maska jest lekko lepka , ale szybko się wchłania, plus jest mega wydajna, posiada higieniczne opakowanie z patyczkiem . Nie czułamCzytaj więcej
Bardzo przyjemny spfKrem ma satynowe wykończenie, ale skóra zyskuje zdrowy blask, co dla mnie jest na plus!
Ani razu nie podrażnił i nie zapchał.
Nie bieli, a dzięki pompce opakowanie jest higieniczne i łatwo uCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.