Nawilżające cudeńko Długo zastanawiałam się nad zakupem, bo opinie są podzielone. Jak się cieszę, że sir zdecydowalam! Krem jest po prostu świetny. Mam suchą i wrażliwą skórę, zwłaszcza pod oczami widać odwodniCzytaj więcej
Jeden z najlepszych w tej cenieUżywam go od lat, w sumie zużyłam ponad 10 butelek i naprawdę działa. To dobry produkt za tę cenę i jeden z najlepszych w tym segmencie cenowym. Używam go również do twarzy i ciała. Jedynym Czytaj więcej
Zaskoczenie lataSzczerze, kupiłam bo przeczytałam, że to aloes a nie bambus 🤷 ale nie żałuję, super się wchłania, nie lepi, no idealny na lato, a skóra jest miękka! Polecam !